לופט בקריות

לופט בקריות מציע: מסיבה בהפתעה

אם יש מקום המתאים במיוחד למסיבות יום הולדת הוא לופט בקריות. הוא כולל את כל מה שאתם צריכים לחגיגה בלתי שגרתית: ריהוט יוקרתי, משחקים, מערכת הגברה וערכת קריוקי, מטבח ומיזוג אוויר. הלופט מתאים למסיבות גדולות, כך שאתם יכולים לחגוג ימי הולדת מיוחדים כמו בר מצווה/ בת מצווה או ימי הולדת עגולים כמו 40, 50, 60 וכדומה.

איך מארגנים מסיבת הפתעה ומצליחים להפתיע באמת?

אין דבר מהנה יותר מלחגוג מסיבת הפתעה בתוך לופט בקריות. אך אם יש לכם חבר חשדן במיוחד שאוהב לראות סרטי מתח ובילוש, סביר להניח שהמשימה להפתיע אותו תהיה בלתי אפשרית כמעט. לפיכך, אספנו עבורכם כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להפתיע באמת ולהביא את החוגג ללופט מבלי שהוא יחשוד בכלום:

  • בחרו שותף לפשע שיודע לשמור על פני פוקר – כי רק ככה תצליחו לשמור על חשאיות. גם אם אתם אוהבים לארגן את הכול בכוחות עצמכם, כדאי שיהיה לכם חבר טוב שיוכל לעזור לכם לעשות את כל הטלפונים והבירורים.
  • הבהירו את אלמנט הסודיות לכל החברים – גם אם פתחתם קבוצת וואטסאפ סודית לכל החברים ואתם בטוחים שהחבר לא יודע עליה, דאגו להבהיר לכולם שיש לשמור על סודיות.
  • ספקו תירוץ משכנע – ועכשיו נדבר על האתגר הגדול מכל: להביא את בעל השמחה ללופט בקריות. כמעט שלא ניתן לעשות זאת מבלי לעורר חשד, כך שכדאי להמציא תירוץ משכנע במיוחד. למשל, אם אתם יודעים שהחבר אוהב לעזור נסו לבקש ממנו סיוע. תודיעו לו שיש לכם סידור בקרבת הלופט והדגישו עד כמה חשוב לכם שהוא יהיה שם.
  • ההפתעה – ועכשיו מגיע רגע האמת. אתם מכניסים את החוגג לחדר חשוך ורגע לאחר מכן האורות נדלקים וכל החברים צועקים "הפתעה!". חברכם מתעקש שהוא ידע על המסיבה הזאת כל הזמן, אבל הוא לא יכול היה להסתיר את המבט המופתע שהופיע על פרצופו רגע לפני כן. ודרך אגב, הפרצוף תועד בווידאו.

לסיכום, ראינו כי אם יש תכנית פעולה, אפשר להפתיע כל חבר חשדן. לופט בקריות הוא המקום המושלם למסיבת יום הולדת יוקרתית ומלאת פעילויות. למידע נוסף, פנו לחברת GUTMAN, והשאר כבר היסטוריה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *